=o) bleskovka - TaDy!!!!!!! (o=
=o) hlédám SB - TaDy!!!!!!! (o=

Jennifer Aniston - životopis

17. srpna 2010 v 18:30 | fashion-vali |  celebrity
d
Životopis
Povolání: Herečka
Věk: 41
Datum narození: 11.2.1969
Znamení: vodnář

Jennifer Aniston je dcera herce Johna Anistona (hvězda NBC televizního seriálu Tak jde čas "Days of Our Lives") a matky herečky/modelky.

Je řeckého původu a rok svého dětství strávila právě v Řecku spolu se svými rodiči.

Svou hereckou kariéru započala na newyorské škole High School of the Performing Arts, kde promovala v roce 1987.

Role upovídané Rachel Green v televizním seriálu Přátelé "Friends", kde měla původně hrát roli Moniky ji vynesla dvě nominace na Emmy v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli a čtyři People's Choice Awards v kategorii Nejlepší herečka v komedii.

Z Jennifer se najednou od roku 1994, kdy přišla první série Přátel stala hvězda a sex symbol. Po boku Jennifer se v Přátelých objevili Courteney Cox-Arquette, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer a Lisa Kudrow.

Po boku Bena Stillera si zahrála ve filmu Riskni to s Polly (2004). Zahrála si také v komediálním hitu Toma Shadyaca Božský Bruce (2003) s Jimem Carreym a Morganem Freemanem a kritiky ceněném snímku Miguela Artety Hodná holka (2002) s Jakem Gyllenhaalem, Johnem C. Reillym a Zooey Deschanel.

V roce 2000 se vdala za slavného herce Brada Pitta, kterého poznala na natáčení Přátel. Brad se zde do ní zakoukal a dlouhé měsíce ji uháněl. Její manželství platilo v Hollywoodu jako snové. V roce 2005 požádala Jennifer o rozvod poté, když prosáklo navenek že ji Brad podvádí přinatáčení Mr. and Mrs. Smith s Angelinou Jolie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama