=o) bleskovka - TaDy!!!!!!! (o=
=o) hlédám SB - TaDy!!!!!!! (o=

Junk food

23. srpna 2010 v 16:22 | fashion-vali |  jiné značky
g


Junk Food - člověk který alespoň trochu ovládá anglický jazyk, se zaručeně trochu nad tímto slovním spojením zarazí. Toto spojení by se dalo charakterizovat jako "Nezdravá strava". Co vedlo zakladatelky této módní značky Natalii Grof a Blaine Halvorson k tak zvláštnímu, na první pohled nic neříkajícímu názvu? Dvě mladé nadějné návrhářky se shodují v pohledu na nynější svět, který je podle jejich slov plný nezdravých věcí.

n
Dámy zároveň tvrdí, že Amerika je plná bručounů, proto se snaží použít retro-styl ve spojení s komiksovými obrázky, jež mají jeden hlavní cíl a to pobavit lidi, kteří procházejí ulicí. Zejména trička obsahují obrázky komiksových postaviček, ověnčené zábavnými texty mají tento úkol splnit. Pokud hledáte eleganci, porozhlédněte se jinde, pokud však vidíte svět očima optimisty a chcete rozdávat úsměv, pak se Vám kolekce Junk Food zalíbí.

j
nHledám pana perfektního

Potisk "Looking for Mr.Perfect" se stal nejoblíbenějším potiskem na dámská trička. Klasická ukázka, že vtipný, hravý styl u mladých lidí vítězí. Vtipné potisky triček se pak staly inspirací pro mnoho módních značek pro mladé, například New Yorker, Kenvelo, které rovněž sklízí úspěch především díky pestrým módním barvám, hravému stylu a provokujícím nápisům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama